Fotoğraf Çekim Platosunda Sizi Neler Bekliyor?

  Fotoğraf Çekim Platosunda Sizi Neler Bekliyor?

Birçok insanlar kaliteli fotoğraf çektirmek için fotoğraf çekim platosunu kullanmakta. Fotoğraf çekim platosu nedir ? Fotoğraf çekim platosu size en iyi ve kaliteli konsepleri bulmaya ve sizin istediğiniz dahilinde en iyi fotoğraflara ulaşmanızı sağlar.

      FOTOĞRAF ÇEKİM PLATOLARININ KOLAYLIKLARI

  • Fotoğraf platoları size az zamanda birçok çekilmiş kaliteli fotoğraf sağlar.
  • Arka planda sizi rahatsız edecek nesne ve insanlardan kurtarıyor.
  • Bir konsept fotoğrafları sizinle buluşturuyor

Ankara’nın en büyük fotoğraf çekim platosu Plato koala sizlerle buluşuyor. Plato koala biribirinden farklı konseptler ve hizmetinize sunulacak kolaylıkları sizlerle buluşturuyor. Ankaranın en seçkin fotoğrafçıları ile  beraber çalışan Plato koala tercih edin .Siz de fotoğraf çekiminin yanında kahve yudumlamaya ne dersiniz, plato koala fotoğraf çekiminin aksine  sinema, yoga günleri vb. etkinliklerle karşınızda .

     Plato koala sizlere birbirinden farklı ve zengin konseptler sunar. Plato koalayı tercih ederek  siz de mükemmel fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

PLATO KOALADA SİZİ NELER BEKLİYOR?

     Plato koalada size özel giyinme odası ile istediğiniz zaman kıyafet değişimi yapabilir aynı zamanda dinlenme yerimizde kahvemizi yudumlayabilirsiniz. Plato kolala sizin rahat edeceğiniz bir ortam sunuyor. Aynı zamanda oluşturduğumuz sinema günleri ile film keyfi yaşamaya hazır olun, bir yakınız veya eşiniz ile sinema günlerimizin tadını çıkarabilirsiniz. Çekildiğiniz fotoğrafları ise size shoplanıp size hemen teslim edilir.

EN İYİ FOTOĞRAFLAR İÇİN ÇEKİM SAATİ NASIL AYARLANMALIDIR

Fotoğraf çekimi için en uygun saatler gün doğumu ve gün batımıdır. Gün doğarken yada batarken yayılan ışığın yumuşak ve loş olması fotoğraflar için mükemmmel arka plan oluşturmaktadır. Bu saat diliminde, özellikle ters ışık fotoğrafları, manzara fotoğrafları çekilir. Bu saat dilimi oldukça kısa olduğu için çekim yapacağınız saati önceden belirlemeniz gerekir. Aynı zamanda nerede çekim yapacağınızı ve nasıl çekim yapmak istediğinizi de düşünmelisiniz. Çekim alanına en az 1 saat önceden giderek tüm hazırlıkları yapmalısınız.

Leave A Comment

Your email is safe with us.