Ankara’nın En Büyük ve En Renkli Platosu 1 Mart’ta Sizlerle Beraber

Ankara’nın En Büyük ve En Renkli Platosu 1 Mart’ta Sizlerle Beraber

Birçok insan kaliteli fotoğraflar çektirmek için artık fotoğraf plato kullanıyor. Peki fotoğraf çekim platosu nedir? Fotoğraf çekim platosu istediğiniz arka planı ayarlayabileceğiniz, fotoğraf çekimi yapılırken kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği ,bizim ekibizin yardımıyla gelinliklerinizin ağırlığını hissetmediğiniz, yalnızca fotoğraf çekimine odaklanılan yerlerdir. Özellikle düğün yapan çiftler,doğum yapacak anneler, gençlerimizin mezuniyetlerini fotoğraf çekimlerinde plato tercih eder. İster doğal bir arka plan ister farklı bir arka plan olsun tüm istediğiniz fotoğrafları burada çektirebilirsiniz. Bu alanı sizlerin isteğine uygun şekilde hazırlar. Böylece size yalnızca poz vermek kalır.Plato koala fotoğraf konusunda çekimler için tartışmasız en uygun mekandır .Doğası ve eşsiz konumu gereği evlenmek üzere olan çiftlerimize sayısız alternatif dekorlarla bir çok renkli mekanlarla  ve bu eşsiz konumda  çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Siz de en mutlu gününüzü kusursuz ve eğlenceli biçimde İç ve dış Çekim Fotoğrafları ile fotoğraflandırmak için bize hemen ulaşmalısınız .Uygunsuz hava şartlarındada sizleri en büyük ve konforlu alanları sunduk.En Mutlu anlarınıza bizi de şahit etmek istermisiniz? Masalsı bir düğün için her şey daima büyük kadrolu ekibimiz hazır. Sadece bu hikayeye şahit olmak kaldı. Bir Koala ekibiyle Düğün Hikayesi yazmaya ne dersiniz? Düğün öncesi yaşadığınız en heyecanlı anlara tanıklık edeceğiz ve bu anları sizin için kusursuz ölümsüzleştireceğiz.Bizim koala ekimizin  tek derdi sarılarak size iyi gelmek.Tüm düğün telaşı bittiğinde size düşen tadına doyamadığınız anları tekrar tekrar izlemek olacak.İşimiz gereği yıllardır bu alternatifleri daha da büyüterek birbirinden renkli mekanlar sunduk.Sadece çekim  değil tabikide mola vermek istediğinizde yemek be starbucks  kahveleri ayağınıza geldi. Minik koala cafemizde sizlerle beraber hizmetinizde. Siz henüz seçimi yapmadıysanız daha önceki çekimlerimizi web sitemiz ya da sosyal medya kanallarımızdaki görsellerden yararlanarak kolaylıkla seçebilirsiniz.

DAHA FAZLA GÜLMEYE VE EĞLENMEYE HAZIR MISINIZ?

HAVA DURUMLARINI DÜŞÜNMEYİN BİZ SİZİN YERİNİZE ÇOKTAN DÜŞÜNDÜK

Dört mevsimi düşüşündük yağmur çamuru sorun etmemeniz için iki türlü alanlarimiz var. 1 tane kapalı alanımız mevcuttur. 100 m² büyüklüğünde olan bu kapalı alanda 2021 için tasarlanmış modern ve antik renkli dekorlara sahibiz. Yazın serin kışları sıcacık olan bu alanda rahat ve ferah bir çekim yapıcaz.

KOALA PLATONUN SAHİP OLDUĞU MEKANLAR

Sabah geldiğinizde kahvaltınız hazır. Koala cafemiz sizleri düşünerek menü yaptı. Çiftlerin yada çekim yaptıracak müşterilerimizin artık saç ve makyajı düşünmemeleri için plato koala içerisinde bir kuaförümüz mevcuttur.Giyim odaları ve size ait dolaplar mevcuttur rahatlıkla her eşyanızı güvenle saklayabilirsiniz.Mola vermek istediğiniz de yine plato cafe devreye girip Starbucks kahveleri,meyve suları ve bir çok içecek sizi daha da rahatlatacaktır.

İçeride fotoğrafçıların dinlenebileceği anında eşit yapabilecek bilgisayarlar masalar kablolar ve birçok aletler mevcut olacaktır.

Daha ne olabilir?dediğinizi duyar gibiyim ama bitmedi. Belirlemiş olacağımız günlerde sinema saatlerimiz olacaktır patlamış mısırlar,içecekler atıştırmalıklarla birlikte romantik filmler hazırladık .bu eğlenceyi kaçırmamak için hemen yerinizi ayarlayın.

Ayçiçeği tarlaları yaz aylarında sarı yeşil renklerle çok fantastik ve romantik bir ortam oluşturan çevre köylerdeki Ayçiçeği tarlalarında dış mekan ve havadan çekimler size unutulmaz anılar bırakacaktır. Akmeşe,Uzuntarla,ve Kefken,Kerpe civarında ayçiçeği tarlası bulmak önceden yeri belirleyip, tarla sahibinden izin almak ve çekim zamanını yol süresini dikkate almakta fayda vardır.

EKİBİMİZ  

Büyük bir koala ekibimiz size hizmet için hazır.4 tane ekibimiz vardır video, fotoğraf, montaj ve shop ekiplerimiz plato koalada sizi beklemektedir.

Leave A Comment

Your email is safe with us.